Поради / рекомендації

Встановлення платформи Orchid – адміністративна панель Laravel


Перш ніж використовувати платформу, її потрібно встановити. Цей посібник повинен допомогти вам виконати просту установку для початку проекту.

Створіть проект

Примітка. Якщо ви вже встановили Laravel, ви можете пропустити цей крок.

Будучи пакетом для фреймворку, спочатку потрібно встановити Laravel. Це можна зробити за допомогою інструмента керування залежностями Composer, запустивши composer create-projectкоманду у своєму терміналі:

$ composer create-project laravel/laravel orchid-project "8.*" --prefer-dist

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як встановити Laravel, дотримуйтесь Офіційного посібника з встановлення Laravel .

У вас немає композитора? Його легко встановити, дотримуючись інструкцій на сторінці завантаження .

Він створить новий orchid-projectкаталог, завантажить залежності та сформує провідні каталоги та файли, необхідні для початку роботи. Іншими словами, встановіть свій новий фреймворк-проект.

Не забудь

  • Встановіть права “chmod -R o + w” на каталоги storageіbootstrap/cache
  • Відредагуйте .envфайл

Примітка. Якщо ви щойно встановили Laravel, можливо, вам доведеться створити ключ за допомогою командиphp artisan key:generate

Додайте залежність

Перейдіть до створеного каталогу проекту та запустіть команду:

$ composer require orchid/platform

Примітка. Вам також потрібно створити нову базу даних, оновити .envфайл за допомогою облікових даних та додати URL-адресу програми до змінної APP_URL.

Встановлення платформи

Примітка. Установка замінить app/Models/Userмодель.

Запустіть процес встановлення, виконавши команду:

php artisan orchid:install

Створити користувача

Щоб створити користувача з максимальними дозволами, ви можете виконати таку команду з іменем користувача, електронною поштою та паролем:

php artisan orchid:admin admin admin@admin.com password

Запустіть локальний сервер

Якщо ви не встановили сервер (Nginx, Apache тощо) для запуску проекту, ви можете використовувати вбудований сервер:

php artisan serve

Відкрийте браузер і перейдіть до http://localhost:8000/admin. Якщо все працює, ви побачите сторінку входу на панель керування. Пізніше ви можете зупинити сервер, натиснувши Ctrl + Cна терміналі.

Примітка. Припустимо, у вашому середовищі виконання використовується інший домен (наприклад, orchid.loc). У цьому випадку панель адміністратора може бути недоступною. Вам потрібно вказати свій домен у файлі конфігурації config/platform.phpабо .envфайлі. Це дозволяє зробити адміністративну панель доступною для іншого домену або субдомену, наприклад platform.example.com.

Видавничі ресурси

За замовчуванням статичні файли (css / js) доставляються за маршрутами додатків. Це найкращий баланс між конфігурацією та відстеженням змін, але ви можете вказати веб-сервери для розповсюдження. Для цього вам потрібно запустити команду, яка створює символічне посилання у загальнодоступному каталозі. Будь ласка, використовуйте його, лише якщо на вашому веб-сервері є проблеми :

php artisan orchid:link

Проблеми, які виникли під час встановлення? Можливо, хтось уже мав цю проблему https://github.com/orchidsoftware/platform/issues. Якщо ні, ви можете надіслати повідомлення або звернутися за допомогою .

Оновлення

Перебуваючи в каталозі проекту, використовуйте Composerдля оновлення пакета:

composer update orchid/platform --with-dependencies

Примітка. Ви також можете оновити всі свої залежності, перелічені у composer.jsonфайлі, запустивши composer update.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen + 8 =