Наша команда надає цілий спектр послуг з веб- розробки від створення сайту до впровадження маркетингових рішень технічного та інформаційного супроводу. Ми виконуємо редизайн та модернізацію вже працюючих веб-проектів, що б вони могли конкурувати і відповідати мінливим стандартам і вимогам. Звернувшись до нас Ви отримаєте комплексний професійний підхід до вирішення завдань Вашого бізнесу. Так Ви заощадите час, гроші і зусилля.
Головне правило для життєздатності та успішної конкуренції будь-якого проекту – постійна робота над ним. Змінюються запити і вимоги, зростає конкуренція, удосконалюються технології – йдіть в ногу з часом, розвивайте свій бізнес. А наша команда надасть всебічну підтримку: технічну, інформаційну, маркетингову. 
Ми реалізували понад 468 успішних проектів для клієнтів з Европи, Israel, USA, Australia, India, Japen. Звернувшись до нас Ви отримаєте комплексний професійний підхід до вирішення завдань Вашого бізнесу

Наші навички

1. PHP, HTML5, CSS3, Java-script, jQuery, Ajax, MYSQL
2. (Cms-platforms: WordPress, Shopify, 1C-Bitrix, OpencartJoomla, Drupal, E-Commerce, Shop-script, Prestashop, Next Generation CMS)

3. (Net frameworks: Laravel, Symfony, CodeIgniter,YII, Cake-PHP, Python)

4. (Mobile apps: IOS, Android)
WORDPERSS
70%
E-COMMERCE
50%
FRAMEWORKS
45%
OMW CMS
35%
BITRIX
25%
OMW CMS

Ще більше послуг

ПІДТРИМКА ПРОЕКТІВ

Comprehensive project support.

СТВОРИТИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

Android iOS Mobile Application Development

Останні Новини

Всі новини

КЛІЄНТИ, ЯКІ НАМ ДОВІРЯЮТЬ